Tady roste laska

Tady roste láska…

Babička mě učila lásce nejen k rostlinám, květinám, stromům a přírodě. Pěstovala spoustu pokojovek, ale nejhlubší vztah měla k tlustici, které se u ní mimořádně dařilo.
Byl to takový malý strom doma. S květinami si povídala a krásně se jim dařilo. Babička už drží palce, tam někde z jiné dimenze, ale její Strom života, jak tlustici říkala, roste dál. Namnožili jsme ji, aby s námi byla její energie dál a je rozšířená v celé rodině.
 
Zrodil se nápad, rozšířit její poselství ještě dál. Ať tedy láska roste v našich domovech a šíří se. Zdá se mi to jako krásný dárek novomanželům, k narození dítěte, po přestěhování na nové místo nebo jen tak…
 
Připravili jsme dva druhy květináčů. Jeden je s nápisem Tady roste láska a Tady roste hojnost. Květináč je možné objednat samostatně nebo s rostlinou. Osobně se můžeme potkat na Pálavě, na festivalu Radosti v červnu, kde budeme mít stánek nebo v Praze.
 
Tlustici se také říká Strom peněz, je to léčivka, která vyzařuje dobrou energii, má příznivý vliv na podnikání, úspěch, štěstí a klid.
 
Zájemci pište na náš mail: info@jednodusezit.cz
 
Krásné dny, Táňa ❤️


TADY ROSTE hojnost